Moje zdjęcie
Poland
Zapraszam...Odpocznij i obejrzyj mój anielski świat... Napisz do mnie koniecznie, jeśli potrzebujesz Anioła Stróża...anielskiego upominku dla Kogoś bliskiego i wyjątkowego...anielskiej dekoracji pokoju dziecięcego...anielskiego prezentu z okazji narodzin, Komunii Św., urodzin, imienin... Napisz do mnie: anielina@poczta.onet.pl Zamówienia proszę składać najlepiej przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem!!!

Zaglądają do mnie...

wtorek, 29 grudnia 2009

Poświątecznie pozdrawiam...

Święta minęły... A szkoda, bo mają w sobie magiczny urok, który działa w czarodziejski sposób na wszystkich...
Tuż za progiem czeka już Nowy Rok - okrągły, okrąglutki 2010...
Miejmy nadzieję, że dla wszystkich będzie szczęśliwy, spokojny, z nowymi perspektywami na przyszłość, z nadziejami i marzeniami, które uda się spełnić!
A u mnie jeszcze migawki świąteczne, których nie zdążyłam umieścić...


3 komentarze:

  1. Kochana, od aniołów uciec nie można... już suszą się kolejne. Malowanie pewnie w Nowym Roczku już :) Daj mi trochę tego śniegu... u nas w Szczecinie, nic a nic! Co to za zima :)Pozdrowienia i super zabawy jutro i szczęśliwego NR!!

    OdpowiedzUsuń
  2. O rany!!!! Twoje Anioły są genialne!!!!! Przepiękne i niezwykle dopracowane!!! Gratuluję Talentu!!! pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  3. Wspaniałe Anioły...cały czas podziwiam:)A na Nowy Rok zyczę wiele dobrego,spełnienia marzeń i dużo twórczych pomysłów :)Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń